BAŞARI TEKNOLOJİ

BAŞARI TEKNOLOJİ

Biz Kimiz ?

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli oldugunun bilincindeyiz. “İnsan Icin Teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletisim ve egitime dayalı altyapımızla araştıran geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz.

Daha Fazla Bilgi Al
Basari Holding

Ürünlerimiz:
Tamamen yerli olarak tasarım ve üretimigerçekleştirilen:
1-KAAN DA Serisi Elektronik Elektrik Sayaçları,
2-KAAN BA Serisi Elektronik Elektrik Sayaçları,
3-KAAN OR serisi Aktif/Reaktif Elektronik elektrik sayaçlarıdır.
Ayrıca Elektronik cihaz üreticilerine (Askeri ve Sivil Standartlara uygun) elektronik kart dizgi, test ve cihaz üretim hizmeti verilmektedir.
Başarı ve sürekli gelişim hedefi, bireye saygı ve müşteri memnuniyetine verilen önem, Başarı Teknoloji’nin ülkemiz kültürünü de yansıtan global değerleri olarak tanımlanmaktadır. Tüm çalışanların katkılarıyla belirlenen çalışma prensipleri, etik değerler , iç ve dış müşteriye verilen önem; sektöre sunulan ürünler ve toplam kalite yönetimi çerçevesinde şekillenmiş hizmetlerle dış dünyaya  sunulmaktadır.
Başarı Teknoloji kalite ve hizmet anlayışı; iç  müşteri mutluluğunun dış müşteri mutluluğuna dönüşeceği  gerçeğinden başlamaktadır.
Başarı Teknoloji kurumsal yönetim sistemi olarak SAP R/3’u kullanmaktadır. Sipariş ve satın almadan başlayarak, üretim planlama ve kontrol işlemlerin tümübilgisayar ortamında planlanmakta ve denetlenmektedir. Amaç, siparişten teslimata kadar gecen surelerin en aza indirgenmesi, verimliliğin artırılması ve Başarı Teknoloji’nin birinci öncelikli ilkesi olan müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktadır. Tüm üretim ve test bilgilerinin depolandığı kapsamlı bir veri tabanı uygulaması ile, üretim ve satış sonrası hizmetlerde de izlenebilirlik sağlanmaktadır.
İletişim Bilgileri:

Fabrika Adresi:
Alcı (OSB) Mah.,
2030. Cadde No:8,
06909 Sincan – ANKARA

  Tel: +90 (312) 841 62 62  Fax : +90 (312) 841 64 74

AR-GE Ofisimiz:
Cyberplaza A Blok,
6. Kat No:601 Bilkent,
06800 Çankaya – ANKARA

Tel: +90 (312) 265 05 00   Fax : +90 (312) 265 05 01

 

İLETİSİM FORMU

Talepleriniz ve bilgi almak için lütfen formu doldurun